První letošní výběh s kočárem

17. dubna 2018 v 13:54 | Matka |  ...sportuje
Tak je to tu. Venku už to vypadá báječně a konečně se mi taky chtělo něco dělat. V zimě jsem si cvičila víceméně doma jógu, běh žádný, ale o tom zase někdy jindy.

Vyběhla jsem vlastně jen na chvíli. Bylo před 11, takže jsem věděla, že bude čas oběda a tak bůh ví, jak dlouho by vydrželo mimino v klidu. A taky bych víc ani neuběhla, zas tak dobrej běžec nejsem. Nemám žádný měřiče všehomožnýho, nevím, za kolik běhám km a ne vážně si nehlídám tepovku. Jsem ráda, že jsem venku a že se hýbu a jak začnu něco měřit, tak paradoxně ztrácím motivaci.

Našla jsem si prima okruh, kde jsem věděla, že nepotkám moc lidí. Já jsem teď tak trochu asociál, víte. Chtěla jsem prostě klid, pro sebe i pro ostatní (dokážu si představit ty pohledy, kdyby mimino začlo bejt protivný; na to jsem jednoduše neměla náladu).

Začla jsem na zastávce Zelené domky. Dole uvidíš celou trasu. Byly to 3 km. Původně jsem chtěla něco delšího (viz mapa 5 km), ale to zkusím až se do toho zase trochu dostanu. Běželo se bezva. Vesměs to je zpevněná lesní cesta, někde asfaltka. Ale nic, co by se nedalo zmáknout s trochu terénním kočárem.

A co ty? Běháš? A běháš s kočárem, nebo bez? A kde? Klidně napiš do komentářů, ráda se inspiruji :)

Matka3km, zdroj: https://mapy.cz/s/2yFx85km, zdroj: https://mapy.cz/s/2yFwt
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama