...labužničí

Marks & Spencer Café, Václavské náměstí

30. listopadu 2017 v 12:45 | Matka

Juniorovi už je přes 6 měsíců a tak mu byla doporučena návštěva očního lékaře sídlícího v pasáži Světozor. Byl to tam větší fofr, než jsem čekala, takže na krmení bylo nakonec ještě docela čas. I tak by mi to v plné pidi čekárničce nebylo úplně příjemný, ještě kojím a na veřejnosti se docela stydím. Tak že si někam skočím na kafe. Někam, kam zajedu s kočárem. Někam, kde nebude tuna turistů. Starbucks byl tímto tedy během sekundy vyloučen. Navíc "ten uprostřed" (Václaváku) má před vchodem dva/tři schůdky a prodírej se tou výše zmíněnou a obávanou tunou turistů. Takže co Marks & Spencer? Tam přeci moc lidí nechodí ne? Tak jo. Výtahem se dostaneš až 2. patra, kde kavárnu najdeš. Je to tam fajn. Vezmeš si tác, naložíš si a pak si sedneš. Není to tam úplně prostorný pro "pořádny kočáry" jako mám já (chtěla jsem terenní kočár takže širokej a těžkej, do centra ne úplně vhodná varianta), ale dá se. A kdyby mi přicházející nezasedli třeba jeden ze tří boxu, nebo místa kolem, kde se dá lépe zaparkovat, tak by to bylo ještě lepší. Nicméně i tak jsem si poradila, nakrmila sebe, nakrmila juniora a pak šla ještě občíhnout záchody. A hele! Záchod (kód dostupný u obsluhy) mají spešl, kam perfektně zajedeš s kočárem a ještě je tam přebalovák. No bájo! Kafíčko bylo taky super, i když jsem chtěla bez kofeinu a dostala jsem "obyč", ale co, tak bude junior trochu čiloučkej.

Celkové hodnocení:

Dostaneš se tam v pohodě?Jeden ze dvou vchodů do obchodu je bezbariérový, výtahem vyjedeš až do 2. patra, kde kavárnu najdeš.
Co tam nabízí za dobroty?Výborný a za dobrej peníz. Samozřejmě jsem neodolala perníkovému latté. Mají i dobrý jogurty, dortíky, sandwiche.
Jak to mají zmáklý pro díťátka?Žádný dětský židličky, koutky atd. tu nečekej, ale rozhodně chválím za wc s přebalovákem, kam můžeš vjet i s kočárem.
 
 

Reklama